تزریق چربی در کرج

Posted on

تزریق چربی در کرج

تزریق چربی در کرج ، تزریق به زیر چشم، تزریق چربی به صورت، آیا تزریق چربی دائمی است یا نه همه از سوالاتی است که ذهن افراد را به خود مشغول می کند.

هر عمل زیبایی با خود عوارضی را به همراه دارد برای جوانسازی صورت با پر کردن قسمت هایی از بدن معمولا از تزریق ژل یا تزریق چربی در کرج استفاده می کنند.

 

Fat injection in Karaj

 

 

در عمل پیوند چربی، چربی را از قسمت‌ هایی که مازاد چربی دارند همانند قسمت بیرونی ران، انتقال می ‌دهد و آن را در قسمت ‌هایی تزریق می‌ کند که ممکن است حجم پایینی داشته باشند که شامل صورت، دستان، سینه یا کفل می ‌باشند. این عمل ایمن، ماندگار و مناسب منجر به نتایج با ظاهر طبیعی می‌ شود. هر ساله، هزاران نفر متحمل پیوند موفق چربی می ‌شوند و از نتایج آن خرسند می‌ باشند.

 

کاربردهای تزریق چربی در کرج چیست؟

تزریق چربی که به پیوند چربی یا انتقال چربی نیز شهرت دارد به منظور جوانسازی پوست و افزایش حجم در قسمت های مختلف بدن استفاده می شود .سایر کاربردهای تکنیک تزریق چربی را در زیر مشاهده می نمایید:

 • پر کردن مناطق لاغر و فرورفته صورت مثل گونه و زیر چشم
 • برجسته نمودن لب ها ، گونه ها و چانه
 • برجسته سازی باسن
 • بزرگ نمودن سینه ها و بازسازی سینه
 • جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
 • پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها

 

Fat injection in Karaj

 

 

 

زمان مناسب تزریق چربی:

 • اگر به نظر می ‌رسد که قسمت‌هایی از صورتتان چروک شده و فرورفته می ‌باشد.
 • اگر تمایل به اصلاح دائمی و نه اصلاح با پرکننده‌های موقت دارید.
 • اگر تمایل دارید تا کانتور بدن خود را بهبود بخشید، زخم ‌ها را اصلاح کنید، تورفتگی‌های بدن را پر کنید و دستان و صورت خود را احیاء کنید.
 • برای استفاده در بازسازی سینه، برای پرکردن بی‌ قاعدگی‌ های کانتور یا پنهان کردن علائم مشخص ایمپلنت ‌های سینه تزریق چرب می تواند موثر واقع شود.

مزایای تزریق چربی در کرج:

 • چربی مشتق از خود بدن برخلاف پرکننده‌های پوستی جایگزین «مشابه با مشابه» می ‌شود و احتمال واکنش‌های آلرژی‌زا به مواد خارجی را کاهش می‌ دهد.
 • نتایج انتقال چربی به صورت طبیعی، ماندگار و ایمن می ‌باشند.
 • انتقال چربی یک روش غیرتهاجمی برای حصول جوانسازی صورت است.

 

 

Fat injection in Karaj

 

 

عوارض تزریق چربی در کرج:

 • آماده‌ سازی بافت چربی قبل از انتقال آن امری زمان ‌بر در مقایسه با پرکننده‌ های پوستی است که از قبل بسته ‌بندی شده‌اند.
 • در پاسخ به این سوال که آیا تزریق چربی دائمی است یا نه، با وجود این که انتقال چربی ماندگاری طولانی ‌تری نسبت به پرکننده ‌های پوستی دارد با این حال هزینه بیشتری دارد.
 • برای اضافه ‌سازی، شما ممکن است به چند جلسه نیاز داشته باشید تا اندازه سینه یا کفل مطلوب خود را بدست آورید.

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی در کرج هستند؟

هدف پیوند زنی چربی، اضافه کردن یا پر کردن قسمت‌های با حجم ناقص است. قسمت ‌های عموما پیوند زده ‌شده یا تزریق‌ شده شامل دست ‌ها، صورت، تورفتگی ‌های پوست و سینه و کفل می‌ باشند.

البته، شما بایستی دارای محل‌ های اهداف کننده باشید که از آن ها بتوان چربی را برداشت کرد. مهم است که هیچ گونه مشکلات گردشی از بیماری یا استعمال دخانیات نداشته باشید.

 

Fat injection in Karaj

 

 

 

مراحل تزریق چربی در کرج:

۱- ابتدا چربی مورد نیاز برداشته می شود:

در مرحله اول از عمل تزریق کردن چربی، ابتدا پس از مشخص شدن اندامی که از آن چربی خارج خواهد شد، چربی مورد نیاز توسط یک سوزن کوچک زیر پوستی برداشته می شود. (روش لیپوساکشن) این مرحله با دقت زیادی انجام می گیرد چون بافت و سلول های چربی به هیچ وجه نباید آسیب ببینند.

همچنین هنگام استفاده از سوزن، پزشک متخصص این عمل را با نهایت دقت انجام می دهد که بافت چربی آسیب نبیند. همچنین باید بدانید که مقدار چربی خارج شده از بدن فرد، بسیار کم می باشد. بعضی ها تصور می کنند که پس از خروج چربی از بدن، آن ها به مقدار قابل توجهی لاغر خواهند شد در صورتی که این تصور درست نیست.

Fat injection in Karaj

 

 

 

۲- سپس چربی خارج شده جدا می شود:

برای عمل تزریق چربی، فقط به سلول های چربی نیاز است و نه موادی که به آن ها چسبیده اند. بنابراین باید چربی را از مایعات و موادی که در کنار چربی هستند جدا کرد.

برای این کار از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می شود. سانتریفیوژ با تولید سرعتی بسیار زیاد، سبب به وجود آمدن نیروی گریز از مرکز می شود و به همین خاطر می تواند چربی را جدا و خالص سازی کند.

۳- عمل تزریق چربی آغاز می شود:

پس از این که چربی خالص سازی شد، تزریق چربی به اندام هدف آغاز خواهد شد. در این مرحله، پزشک متخصص شما، با یک نوع سرنگ مخصوص، چربی را به اندام های مشخص شده تزریق می کند تا بتوان به نتایج خوب و دلخواه رسید.

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *