جراحی زیبایی واژن

Posted on

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن از جراحی زیبایی زنان میباشد که منجر به کوچک کردن سایز لبه های واژن و آراسته و بهداشتی شدن واژن میشود، بیهوشی در حد خفیف در این جراحی انجام شده و با بی حسی موضعی هم قابل انجام است لابیاپلاستی را میتوان جراحی زیبایی واژن و جوان سازی واژن گفت که شامل تغییر شکل و سایز لبه های واژن میباشد . همچنین شامل هم سایز کردن و قرینه کردن و مرتب کردن لبه ای واژن میباشد.

 

با پیشرفت علم امروزه تجهیزات پزشکی جراحی ها چه در خصوص  درمانی و یا زیبایی افزایش چشمگیری داشته است به طوری که با کمتر فردی می توان مواجه شد که هیچ نوع کار عملی را انجام نداده باشد. اما یکی از جراحی های زیبایی زنان لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن (پرینورافی) میباشد که در این عمل لبه های واژن یا مینور حذف خواهند شد .

دلیل انجام لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

به دلیل عدم قرینگی یا بزرگی بیش از اندازه لابیاها ای عمل انجام میشود می تواند باشد که به همین جهت باید به متخصص زنان حاذق و باتجربه مراجعه شود تا بهترین نتیجه را برای افراد داشته باشد .

هزینه و قیمت لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

یکی از دغدغه های فکری بیشتر متقاضیان اطلاع از قیمت و هزینه ی این عمل میباشد  که متذکر می شویم برای کسب اطلاع در خصوص هزینه بهتر است که به متخصص زنان مراجعه نماید و با بررسی مقدار و حجم چین های لابیا، قیمت را به دست آورید .

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن را پوشش می دهند؟

از آنجایی که لابیاپلاستی جزو جراحی های زیبایی میباشد، بیمه و بیمه های تکمیلی شامل آن نمیشود. متاسفانه بیمه ها به این مورد که جراحی لابیاپلاستی برای درمانی یا زیبایی انجام شده اند کاری ندارند و با این وجود این جراحی و جراحی های دیگر زیبایی واژن را تحت پوشش قرار نخواهند داد .

کاندیدای لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

این جراحی محدود به سن خاصی نمیباشد و هیچ نوع صدمه ای به بکارت وارد نخواهد نمود. ولی این عمل مناسب افرادی است که دارای عدم قرینگی و لابیاهای خیلی بزرگ و چین و چروک دار در واژن خود هستند .

اما دانستن دو نکته پس از عمل مهم میباشد اول این که بعد از لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن نباید به مدت ۶ تا ۸ هفته رابطه جنسی برقرار شود و دوم این که به منظور برطرف کردن درد که بعد از جراحی از کمپرس یخ استفاده شود تا درد و تورم به طور کاما از بین رود. شایان ذکر است که بگوییم اگر نشانه های غیر طبیعی در فرد ایجاد شود باید با متخصص زنان خود تماسی برقرار نماید .

هزینه لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن چقدر است؟

یکی از سؤالاتی که همیشه از متخصص زنان پرسیده می‌شود این است که هزینه لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن چقدر میباشد؟ بدون شک از آن جایی که قیمت جراحی لابیاپلاستی در کرج مانند دیگر جراحی ها، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها میباشد، سعی می‌کنیم در این پست به آن بپردازیم. 

برای اطلاع از هزینه دقیق از جراحی لابیاپلاستی در کرج نیاز است که حتما پیش از هر چیزی معاینه شوید. چون همانطور که در ادامه و در قسمت فاکتورهای تاثیرگذار بر لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن هم دیدید، جراحی لابیاپلاستی در کرج بسته به فاکتورهای متعددی میباشد که از فاکتورهای مهم شکل و فرم واژن شما و لابیاهای مینور میباشد.

هزینه دقیق لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

از آنجایی که لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن برای هر فردی متفاوت است، ارائه دقیق هزینه جراحی لابیاپلاستی در کرج راحت نمیباشد. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه جراحی لابیاپلاستی این است که توسط متخصص معایه و بررسی شوید. با این حال می توان گفت هزینه تقریبی عمل زیبایی واژن عموما بین دو میلیون و پانصد هزار تومان تا سه و نیم میلیون قابل تغییر است.

مشاوره حضوری لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

قیمتی که گفته شد با توجه به فاکتورهای مختلف ممکن است کم و زیاد شود. پیشنهاد می کنیم برای دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی، یک جلسه معاینه و مشاوره حتما صورت بگیرد . در این جلسه متخصص زنان پس از معاینه می توانند در خصوص عمل زیبایی واژن شما را بسیار بهتر و موثرتر راهنمایی نماید و کمک به تصمیم گیری شما کند.

مدت زمان بهبودی بعد از لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن ؟

فرد بعد از جراخی باید به مدت ۳ الی ۴ روز استراحت کند. تا یک ماه توصیه می شود فرد از فعالیت های سنگین و سخت ورزشی دوری کند. برای بهبودی سریع بعد از لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن توصیه میشود از ویتامین ها استفاده نمائید .

جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن چه ویژگی هایی دارد ؟

  • زمان لازم برای جراحی لابیاپلاستی حدودا یک ساعت میباشد.
  • این جراحی به صورت سرپایی انجام میشود و نیازی به بیهوشی ندارد.
  • دوره بهبودی پس از جراحی کوتاه مدت می باشد.
  • پس از جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن برعکس سایر عمل های زیبایی نیاز به استراحت در طولانی مدت نمی باشد.

اقدامات لازم برای رفع تورم پس از لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن

  • تازمانی که تورم ها کامل بهبود پیدا نکردند از وان حمام آب گرم و سونا به هیچ عنوان استفاده نکنید که در این صورت تورم افزایش پیدا می کند.
  • دمای قسمت لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن را بالا نبرید زیرا هر حرارتی باعث میشود حرارت این قسمت افزایش پیدا کند .
  • از مواد غذایی که حاوی فیبر هستند در کاهش تورم ناشی از جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن موثر می باشد استفاده کنید. مصرف غذای پرچرب و پر نمک بر شدت تورم می افزاید .

http://kzbgk.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *