دکتر آرش نجف بیگی

Posted on

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، ترمیمی و سوختگی می باشد. دکتر آرش نجف بیگی دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و در بیمارستان شهدای تجریش سپری کرد.

dr najafbeygi

 

سپس مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران گذراند. این بیمارستان اولین مرکز جراحی پلاستیک کشور محسوب می شود. دکتر آرش نجف بیگی علاوه بر اینکه هیات علمی دانشگاه می باشد، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی نیز هست.

 

دکتر آرش نجف بیگی با دارا بودن مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، از طرف انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، مراجع قانونی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک شناخته می شود.

 

درصد موفقیت جراحی بینی از نظر DRNAJAFBEYGI

drnajafbeygi می گوید جراحی پلاستیک بینی، از دشوارترین جراحی های زیبایی می باشد و عوامل زیادی باعث پیچیدگی این جراحی زیبایی می شوند. بینی در مرکز صورت واقع شده است و نقش موثری در تناسب اجزای صورت دارد. علاوه بر این بینی یک عضو حساس در بدن می باشد و از مهمترین عضو های بدن در حفظ سلامت فرد و سایر اعضا می باشد. بینی فیزیولوژی بسیار پیچیده ای دارد.

 

وظایف اساسی بینی شامل ایجاد راه هوایی، حس بویایی، تنظیم دما، تنظیم رطوبت، تصفیه ذرات هوا و نقش در تکلم می باشد. مهمترین عملکرد بینی ایجاد راه هوایی برای تنفس طبیعی است. بنابراین بینی با دارا بودن دو نقش خیلی مهم در زیبایی و تندرستی، باعث بالا رفتن حساسیت جراحی‌ پلاستیک بینی می شود.

 

دکتر نجف بیگی

 

از نظر drnajafbeygi زمانی می توان یک جراحی بینی زیبایی را موفقیت آمیز دانست که پس از عمل تغییر مثبتی در زیبایی بینی و زیبایی صورت به وجود آمده باشد و همچنین سلامت راه تنفسی بینی برقرار باشد. این عمل جراحی را می‌توان عملی موفق آمیز دانست. Drnajafbeygi می گوید اگر عمل جراحی بینی باعث شود صورت فرد بسیار زیبا شود اما با مشکلات تنفسی در بینی همراه باشد، این عمل  به طور کامل ناموفق می باشد.

 

 

DRNAJAFBEYGI برای سنجش موفقیت آمیز بودن جراحی بینی اصول زیر ارائه می دهد:

  • عروسکی نکردن بینی
  • قوی کردن پشت بینی
  • تقویت ساختار بینی
  • استفاده نکردن از تامپون بینی
  • کوچک نکردن سوراخ‌های بینی

dr najafbeygi می گوید اگر در جراحی بینی به نکات بالا توجه شود و در حین عمل مورد توجه قرار گیرد، نتیجه عمل موفقیت آمیز خواهد بود.

عوامل موثر در موفقیت آمیز بودن جراحی بینی از دیدDR  NAJAFBEYGI

همچنین dr najafbeygi می گوید برخی از خصوصیات فردی می تواند در نتیجه عمل تاثیر بگذارد و به موفقیت آمیز بودن عمل کمک زیادی بکند و رضایتمدی از نتیجه عمل را افزایش دهد.

این عوامل عبارتند از:

پوست بینی

پوست عامل مهمی در جراحی بینی می باشد. Dr najafbrygi می گوید بینی های دارای پوست ضخیم و یا اصطلاحا گوشتی به سبب ضخامت زیاد پوست و داشتن غدد چربی داخل پوست، پس از عمل،  نوک بینی متورم تر خواهد بود و زمان زیادی برای فروکش کردن تورم نیاز است.

غضروف های بینی

به گفته dr najafbeygi بینی های دارای غضروف های قوی و با استحکام نتیجه ی عمل خوبی خواهند داشت چون غضروف هاى محکم باعث می شوند نوک بینی برجسته و زیبا دیده شود و در آینده دچار افتادگی نشود.

 

دکتر آرش نجف بیگی

 

کجی بینی

آرش نجف بیگی می گوید بینی هایی که کج هستند و انحراف دارند به جهت خاصیت ذاتی غضروفی که دارند و مایل به انحراف هستند، ممکن است پس از عمل مقداری اختلاف یا انحراف داشته باشند.

جراحی بینی ترمیمی

جراحی ترمیمی بینی برای موارد متفاوتى استفاده می شود. به گفته دکتر آرش نجف بیگی خیلی از افرادی که برای جراحی بینی ترمیمی مراجعه می کنند مشکل خاصی ندارند و در نتیجه جراحی ایده آلی خواهد بود. اما در پاره ای از موارد در عمل اولیه بینی به دلیل اینکه مقدار زیادی از بافت بینی برداشته شده است ممکن است چسبندگی پوست و مخاط وجود داشته باشد که در این صورت باعث سخت تر شدن عمل بینی ترمیمی می شود و این احتمال وجود دارد که نتیجه ایده آل حاصل نشود.

شرایط روحی روانی

آرش نجف بیگی معتقد است اشخاصی که مبتلا به اختلال وسواسی هستند، حتی ممکن است با وجود موفقیت آمیز بودن عمل از نظر زیباشناسی، از نتیجه عمل راضی نباشند. پیشنهاد drnajafbeygi به این افراد این است که قبل از اینکه بخواهند عمل بینی انجام دهند برای درمان اختلال وسواسی خود اقدام کنند.

هزینه عمل بینی آرش نجف بیگی

جراحی بینی (رینوپلاستی) در سالهای اخیر در کشور ما روند رو به رشدی داشته است و طرفدارا و متقاضیان زیادی پیدا کرده است و تعداد مراجعانی که به مطب دکتر نجف بیگی برای جراحی بینی مراجعه می کنند هم روز به روز در حال افزایش است. دکتر نجف بیگی در این باره می گوید کسانی که برای عمل بینی مراجعه می کنند محدود به طبقه یا قشر خاصی نیستند و افراد از طبقات اجتماعی متعددی خواستار این عمل هستند. در مطب دکتر نجف بیگی هم هزینه عمل بینی ثابت نیست و با توجه  به نوع و شرایط بینی متغیر می باشد. اصطلاح nose job در لاتین به نوعی بیزینس در راستای عمل بینی اشاره دارد که متاسفانه در سالهای اخیر رواج بسیاری پیدا کرده است.

هدف از جراحی بینی دکتر نجف بیگی

همه پزشکان جراحی بینی و از جمله دکتر آرش نجف بیگی، جراحی بینی را با اهداف متعددی انجام میدهند که می توان آنها را به دو دسته کلی تقسیم کرد:

دسته اول جراحی هایی که باعث اصلاح عملکرد بینی شده و معمولا جهت اصلاح انحراف تیغه میانی بینی انجام می شود. مشکلات دیگری مثل پولیپ و تورم بافت های داخل بینی نیز جز این دسته می باشند که جراحی های پیچیده تری را نیاز دارند و در بسیاری از موارد نیاز به استفاده از روش های اندوسکوپیک دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *