دکتر لیزر پوست

Posted on

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد توسط دکتر لیزر پوست

دکتر لیزر پوست:ازحدود  یکماه قبل از لیزر موهای زائد نزد دکتر لیزر پوست ،برای از بین بردن موهای زائد از روش هایی که موها را از ریشه خارج مى کند مثل اپیلاسیون ، بند،موچین ، وکس و اپى لیدى اجتناب نمایید و فقط از شیو و یا کرم و پودرهاى موبر استفاده کنید و موها را به هیچ وجه از ریشه خارج نکنید.

 

دکتر لیزر پوست

 

توصیه می شود در طول دوره درمان ،به توصیه دکتر لیزر پوست آفتاب نگیرید و مراقبت های پوستی انجام دهید. چون ممکن است سبب شود در پوستهاى تیره، بجاى اینکه موها از بین بروند، فقط نازک شوند.بنابراین نگهداری پوست خیلی مهم می باشد.

 

اگر به هرعلت مشکل پرمویی دارید حتما در کنار لیزر از درمانهاى طب سنتى و یا درمان دارویى که توسط دکتر لیزر پوست و یا دکترهای دیگر تجویز می شود استفاده کنید.

در خیلی از مطب ها دکتر لیزر پوست ، انجام لیزر را بدون استفاده از کرمهاى بى حسى انجام می دهد چرا که دستگاه کاملا بدون درد می باشد.به توصیه دکتر لیزر پوست بلافاصله بعد لیزر جمام کنید.

لیزر به هیچ وجه در پوست سوختگى و قرمزى ایجاد نمی کند . در پوست های حساس پس از تمام شدن لیزر و شستشوی پوست  می توان از کرم  زینک اکساید موجود در مطب دکتر لیزر پوست و به توصیه خود دکتر لیزر پوست استفاده کرد.

 

 

تاثیر مشکل هورمونی در تعداد جلسات لیزر با تجویز دکتر لیزر پوست

به گفته دکتر لیزر پوست ،در صورت نداشتن اختلالات هورمونی در عرض ۴-۶جلسه موهاى شما از بین می روند و فقط براى ناحیه بیکینى ٨-١٢جلسه درمان طول می کشد. اما در مورد کسانی که دارای اختلالات هورمونی هستند درمان ٨-١٢جلسه طول می کشد.

پس از تمام شدن جلسات لیزر موهای زائد،بسته به اینکه اختلال هورمونی دارید یا نه شارژ در سال اول هر ٣- ۶ماه و سپس هر ۶- ١٢ماه یکبار و فقط در قسمتی از بدن که رویش وجود دارد انجام می شود.

 

پکیج لیزر کل بدن نزد دکتر لیزر پوست

در صورتی که پکیج لیزر کل بدن را انتخاب کرده اید  در دو جلسه اول همه نواحى زده مى شود و از جلسات بعد، فاصله جلسات لیزر دست و پا با نظر دکتر لیزر پوست ،دو ماه یکبار و بیکینى هر ماه مى باشد.

داشتن انتظار واقع بینانه از نتیجه لیزر

دکتر لیزر پوست باید این نکته را به شما بگوید که انتظار شما از لیزر باید واقعى باشد و لیزر موها را به طور کامل و دائمی حذف نمی کند  بلکه سبب کاهش دائمى موها می شود و جواب در افراد مختلف و حتى در سمت های  مختلف بدن یک فرد بسیار به هم فرق دارد ،در نتیجه با صبر و حوصله و اعتماد به روند درمان دکتر لیزر پوست خوب،درمان را با رعایت نکاتى که توسط دکتر لیزر پوست به شما توصیه مى شود ادامه دهید و مطمئن باشید در پایان جلسات درمانى به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 

 

کلمه تضمین و وعده و وعیدهایى که خیلی از تبلیغ ها به کار می برند جنبه علمی نداشته  و فقط برای  جذب مشترى مى باشد بنابراین باید هوشیار باشید و قول تبلیغات دروغین را نخورید.و نزد یک دکتر لیزر پوست خوب بروید.چرا که یک دکتر لیزر پوست خوب تاثیر زیادی در روند دوره دومان دارد.

 

نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت

 

 

آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

 

موهای زائد به دو دلیل هورمونی و غیرهورمونی به وجود می آیند که اگر موهای زائد دلیل هورمونی داشته باشد هیچ گونه لیزری و دکتر لیزر پوست، نمی تواند این موها را از بین ببرد و حتما باید درمان زمینه ای هم انجام شود.

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *